Krmivo pro psy Super Premium

Novinky

Napsali o nás

Radka
5.005.005.005.005.00
Velká spokojenost,osobní přístup při určení správné velikosti.

2018-01-9

Katka
5.005.005.005.005.00
Bylo mi dobře porazeno s výběrem zboží. Objednávka byla vyrizena i doručena opravdu velmi rychle.

2017-12-17

Rommi
5.005.005.005.005.00
přehledný výběr zboží výhodné ceny velmi slušné chování a snaha vyjít vstříc kamenná prodejna

2017-12-16

Gabi..
5.005.005.005.005.00
Užasný přátelský přístup Rychlé dodání Kvalitní zboží

2017-12-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Nemám co vytknout, sehnala jsem zboží, které už jinde neměli a navíc moje psina dostala milou pozornost na kousání :-)

2017-12-6

Radka
5.005.005.005.005.00
Doporučuji - velký výběr, skvělé jednání

2017-11-28

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Osobní konzultace ze strany obchodu a rada při výběru zboží super

2017-10-16

Krmivo pro psy Super Premium
Krmení pro psa nejvyšší kvality . Nabízíme Vám to nejlepší krmení pro psy na trhu .Náš specialista na výživu psů ing.Václav Janda je Dietolog malých zvířat -dokáže uspokojit i ta nejnáročnější přání každého psa. ...Laboratorní analýza krmiv pro psy byla i tématem jeho vědecké práce. Jeho dlouholeté zkušenosti v oblasti výživy psů jsou...
Krmení pro psa nejvyšší kvality . Nabízíme Vám to nejlepší krmení pro psy na trhu .Náš specialista na výživu psů ing.Václav Janda je Dietolog malých zvířat -dokáže uspokojit i ta nejnáročnější přání každého psa. ...Laboratorní analýza krmiv pro psy byla i tématem jeho vědecké práce. Jeho dlouholeté zkušenosti v oblasti výživy psů jsou zárukou snadného výběru krmení právě pro Vašeho psa.Sledujeme nové trendy ve výživě a víme co, jak a proč funguje... Nepodléháme módním vlnám šarlatánů, ale stavíme na podložených vědeckých základech.Potřebujete-li vybrat pro Vašeho pejska to nejvhodnější krmení, neváhejte se na nás obrátit.
Zobrazit

Krmivo pro psy Super Premium V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Brit care Grain...

  Nejnovější receptura krmiva pro psy Brit Care- Grain-free bez obilovin přesně odpovídá současným trendům v používání krmiv pro psy. Minimalizuje nežádoucí reakce metabolizmu psa na obilný lepek. Ten někteří pejskové hůře snáší a může vyvolávat nesnášenlivost až alergii. Brit care grain free používá jako zdroj proteinů čerstvé maso a k němu přidává jako karbohydrátovou složku ovoce, zeleninu a některé bylinky.

 • Brit Care

  Krmivo pro psy od výrobce s odpovědností za kvalitu. Vafo praha-Brit vyvinul superprémiové krmivo pro psy Brit Care, které maximálně šetří organismus a poskytuje účinnou ochranu proti negativnímu působení vnějších vlivů. Pro výrobu krmení pro psy Brit Care jsou použity výhradně hypoalergenní suroviny – jehněčí maso s rýží a losos s brambory. Výběr surovin pro krmivo Brit Care zajišťuje vysokou snášenlivost krmení a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí. Krmiva pro psy řady Brit Care jsou doplněna o řadu funkčních komponent, které posilují imunitu, přispívají ke zdraví organismu a především pomáhají eliminovat nebezpečí vzniku vážných onemocnění. Krmivo pro psy BRIT je chovatelská řada vysoce kvalitních prémiových krmiv. Profesionálně navržené nutriční parametry tohoto krmiva pro psy a vyvážený obsah živin jsou zárukou zdraví a spokojenosti krmeného jedince. V ekonomické třídě vyrábí Brit krmivo pro psy Astor.

 • Annamaet USA

  Vynikající krmivo pro psy z USA. Výroba podle najvyšších standardů, znalostí a kvality surovin.

 • Platinum

  Platinum krmivo pro psy s vysokým podílem masa

 • K-9

  Kompletní suchá granulovaná krmiva pro psy vyrobená z kuřecího masa, kukuřičné a pšeničné moučky, sušeného mléka. Hlavními vlastnostmi jsou: vysoký obsah energie, výživná hodnota, lehká stravitelnost vyplývající z použitých surovin. Krmiva psům velmi chutnají, protože jsou vyrobena převážně z masové kaše a jen částečně z mouček. Musíme vyzdvihnout jak vysokou kvalitu krmiv, tak v ČR naprosto nevídanou solidnost dovozce, který velmi pečuje o značku, síť kvalitních prodejců i cenovou politiku jednotlivých obchodů. Proto je naprosto vyloučené, že se na našem území vyskytují bprodejci falešných napodobenin nebo falešní importéři jako třeba u některých "superpremiových značek".

 • Nutram

  Krmení pro psy Nutram, Suchá kompletní granulovaná krmiva řady Nutram jsou vyráběna ze surovin špičkové kvality, vhodných i pro lidskou spotřebu, s použitím nejnovějších šetrných výrobních metod. Výrobce krmení Nutram a K9 spolu s distributorem Candy.cz velmi pečlivě dbají o kvalitu a etiku na všech etapách od výroby krmiva až po jeho distribuci a prodej. Je nutné říci, ře důsledné trvání na slušnosti a etice procesů prodeje přináší ovoce. Není znám jediný případ prodeje pašovaného krmiva Nutram či K9 v ČR, které by pocházely z nelegálůních výroben v Polsku či jinde jako je tomu u některých jiných značek, jejichž výrobky se prodávají za velice podezřele nízké ceny, které nedosahují ani velkoobchodních nákupních cen v ČR běžných(napři Eukanuba, Acana, Orijen a mnohé další). Cílem výrobce je dosáhnout nejvyšší možné kvality nejen z hlediska výživových vlastností, chutnosti a obsahu biologicky aktivních látek, ale i z hlediska výživových vlastností, chutnosti a obsahu biologicky aktivních látek, ale i za hlediska minimálního zatěžování trávicího traktu psa. Základní použité suroviny pro výrobky řady NUTRAM - čerstvá kuřecí pasta a rýže - dávají krmením vysokou výživnou hodnotu, mimořádnou chutnost a lehkou stravitelnost. Ze všech surovin, používaných ve výživě psů, prokazatelně nejdietnější účinky mají právě jen bílá masa, rýže a jehněčí maso. Proto jsou označována jako "hypoalergenní" krmiva. Do krmiv řady NUTRAM je také přidávána Yucca shidigera, rostlina v Americe používána jako tradiční léčivka s podpůrným účinkem. Kromě podpory obranyschopnosti organismu totiž navíc výrazně tlumí přirozený pach výkalů, které jsou při krmení Nutramem pevné a málo objemné.

 • Bosch

  Německá krmiva pro psy Bosch jsou velm oblíbenou značkou na našem trhu. Původní doménou značky Bosch byli policejní a vojenští psi- prostě psi služební. Toto krmivo odebírala armáda a velká cvičiště psů. V dnešní době je paleta krmiv výrazně upravená a zjednodušená, proto se v nabídce krmiv Bosch dobře orientují i amatérští chovatelé psů. V roce 2012 byla značka obléknuta do nových obalů a receptury byly celkově upraveny. Dnes svou skladbou odpovídají trendům výživy. Použitím netradičních obilovin a druhů mas i ohledem k různým rasám a velikostním rázům plemen psů. Krmiva Bosch Vám můžeme doporučit.

 • Hill's Science Plan

  Nejlepší výživa formulována veterináři v Hill´s Vědeckém a technologickém centru. Hill’s věří v použití výhradně nejkvalitnějších surovin, o čemž svědčí receptury produktů, jež jsou formulovány bez obsahu geneticky modifikovaných potravin,dochucovadel, konzervačních látek. Věděli jste, že testovaná účinnost unikátní kombinace biologických antioxidantů v krmivech Hill’s pomáhá zachovat zdraví a snižuje riziko a dopad nemocí?

 • Eukanuba