Pamlsky

Novinky

Napsali o nás

Radka
5.005.005.005.005.00
Velká spokojenost,osobní přístup při určení správné velikosti.

2018-01-9

Katka
5.005.005.005.005.00
Bylo mi dobře porazeno s výběrem zboží. Objednávka byla vyrizena i doručena opravdu velmi rychle.

2017-12-17

Rommi
5.005.005.005.005.00
přehledný výběr zboží výhodné ceny velmi slušné chování a snaha vyjít vstříc kamenná prodejna

2017-12-16

Gabi..
5.005.005.005.005.00
Užasný přátelský přístup Rychlé dodání Kvalitní zboží

2017-12-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Nemám co vytknout, sehnala jsem zboží, které už jinde neměli a navíc moje psina dostala milou pozornost na kousání :-)

2017-12-6

Radka
5.005.005.005.005.00
Doporučuji - velký výběr, skvělé jednání

2017-11-28

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Osobní konzultace ze strany obchodu a rada při výběru zboží super

2017-10-16

Pamlsky

Pamlsek pro psa je základní motivační pomůcka při výcviku a zásadně posiluje přátelství mezi psem a člověkem. Pochoutky psům slouží k ukrácení dlouhé chvíle, čistí jejich zuby, navozují dobrý pocit a stimulují proces kvalitního zažívání... Každý pes má svůj oblíbený pamlsek - buvolí kost, suchary, vitamínové tyčinky, polosuché, měkké či třeba uz...

Pamlsek pro psa je základní motivační pomůcka při výcviku a zásadně posiluje přátelství mezi psem a člověkem. Pochoutky psům slouží k ukrácení dlouhé chvíle, čistí jejich zuby, navozují dobrý pocit a stimulují proces kvalitního zažívání... Každý pes má svůj oblíbený pamlsek - buvolí kost, suchary, vitamínové tyčinky, polosuché, měkké či třeba uzené pamlsky. A co si dá ten Váš? Bonbony či masové plátky, sušené uši, plíce nebo třeba klobásky?

Zobrazit

Pamlsky  V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Sušené přírodní produkty

  Sušené vepřové ucho, hovězí ucho, střívka, býčí žláza, trubice, plíce, hovězí dršťky, králičí ouško, šlachy a další delikatesy pro psy vyrobené pouhým sušením horkým vzduchem. Základní surovinou je přírodní produkt.

 • Pamlsky - Sušené maso

  Trendem poslední doby jsou pamlsky ze sušeného masa, různá filátka z kuřecích či kachních prsíček, slanina, krocaní plátky a další neodolatelné mlsky pro psy

 • Pochoutky z buvolí kůže

  Pamlsky pro psy z přírodní buvolí kůže, kosti, uzle a buvolí tyčinky jsou výbornou pochoutkou pro psy všech kategorií, ras i věku. Každý pes si oblíbí jiný psí pamlsek. Kosti a uzle z buvolí kůže jsou ale nejoblíbenějším psím pamlskem- pochoutkou pro všechny psy. Při výběru psího pamlsku musíme zohlednit stáří a velikost psa. Svou roli hraje i ochota psa a jeho preference. Starším psům raději dáme Racinel tyče s masem a čistící složkou. Jsou křehčí a lépe se v tlamě drtí.

 • Výcvikové pamlsky

  Tréninkové pamlsky pro výcvik psů. Jsou drobné, vejdou se do pamlskovníku i kapsy a kaloricky Vašeho psa nezabijí. Jsou vyráběny ze vybraných surovin, rýže, masa, upravených brambor a s přídavky olejů, vitamínů a hlavně, psi je mají rádi.

 • Dentální Pamlsky

  Pamlsky určené speciálně k čištění zubů jsou jiné než normální - k snědku.Krom toho, že většinou neodolatelně skvěle chutnají, mají složky, které je činí velmi úspěšnými v boji se zubním plakem , ale i zubním kamenem-tartarem...

 • Rybí pochoutky

  Sušené maso z lososa je pro mnoho psů opravdovou lahůdkou. Je velmi zdravé a chutné, především svým obsahem...

 • Kosti, Suchary, tyčinky

  Lisované barevné kostičky a tyčinky pro psy. Žvýkání a okusování kostiček a tyčinek napomáhá posilování zubů a dásní. Okusováním dochází i k důležitému mechanickému čištění zubů. Současně pes požíráním těchto pamlsků přijímá vitamíny a mirální látky.

 • Pamlsky s vitamíny

  Někteří psi raději přijímají vitamíny spolu s pamlskem. Pokud i Váš pejsek nechce vitamínové směsi a jeho strava je na obsah těchto látek chudší, dopřejte mu vitamíny touto formou...

 • Pamlsky odčervovací

  Antiparazitní odčervovací pamlsky pro psy díky unikátní směsi bylin dokáží preventivně působit oriti střevním parazitům

 • Čokoláda pro psy

  Je Váš pes na sladké? Zkuste psí čokoládu.

 • Pamlskovníky

  Pamlskovníky-Pouzdra na pamlsky. Pamlskovník slouží k praktickému nošení odměn pro Vašeho psa při výcviku či na výletě. Vyzkoušeli jsme pro Vás různé typy pamlskovníků pro psy, které slouží různým účelům. Máme zde Profi Hurtta pamlskovník, malé pamlskovníky a další šikovné věci pro Vás a Vašeho pejska . Cestovní misky jsou další nezbytností , kterou budete na svých poutích se psem potřebovat. Najdete je v kategorii http://www.dogmans.cz/52-cestujeme-se-psem . neboli Cestujeme se psem.