Úprava

Novinky

Napsali o nás

Ověřený zákazník
4.004.004.004.004.00
Obchod známka "1" Doručení Českou poštou známka "5"

2018-08-31

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše proběhlo bez problémů a rychle k mé spokojenosti.

2018-08-28

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé vyřízení objednávky.

2018-08-26

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Úžsná rychlost vyřízení objednávky

2018-08-8

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velice vstřícný přístup. I když zboží nebylo na skladě bylo nám zasláno náhradní menší balení krmiva a následně asi během tří dnů nám došla naše objednávka většího balení. Ještě jednou děkují.

2018-08-7

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velká spokojenost, výborná komunikace

2018-06-19

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé doručení, opravdu kvalitní masové konzervy

2018-05-12

Slevy

Úprava

Střihací technika, potřeby na úpravu srsti psů, trimovací stoly, elektrické stoly, profesionální i hobby nářadí- nůžky,hřebeny strojky na psy Andis, Vivog, trimovací pudry a mnoho dalších věcí, které budete při úpravě psa zcela jistě potřebovat. Všechny výrobky a grooming pomůcky na úpravu srsti a stříhání psů máme vyzkoušené osobně při práci. N...

Střihací technika, potřeby na úpravu srsti psů, trimovací stoly, elektrické stoly, profesionální i hobby nářadí- nůžky,hřebeny strojky na psy Andis, Vivog, trimovací pudry a mnoho dalších věcí, které budete při úpravě psa zcela jistě potřebovat. Všechny výrobky a grooming pomůcky na úpravu srsti a stříhání psů máme vyzkoušené osobně při práci. Náš psí salon Sirius je v provozu od roku 1996, kdy jsme jako první salon v tehdejším Československu získali certifikát pro úpravu psů ve francouzském Montpellier. Dlouho jsme každý rok jezdili na školení a kurzy po západní Evropě. Navštívili jsme tak Montpelliere, Milano, Berlin, absolvovali jsme i u nás opakovně semináře stříhání psů v Praze a protože jsme mnohé produkty u nás postzrádali, postupně jsme se učili od lepších, nechali se inspirovat a tak se z nás stali dovozci... Stříhací strojky Andis jsme uvedli na trh v České republice právě my, podobně značku TIKIMA či VIVOG a UNTANGLER.

Zobrazit

Úprava V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Hřebeny a Kartáče

  Zde najdete všechny myslitelné potřeby pro úpravu psa. Hřebeny na česání různých plemen, kartáče, hrabla, trimovací hrabla a také furminátory k eliminaci srsti. Trimování psů je specifická operace, ale s dokonalými pomůckami ji zvládnete také. Díky našim zkušenostem z dlouholetého provozování Psího salonu Sirius víme, jaké střihačské vybavení Vám máme nabídnout. Věřte, že proces stříhání psa známe dokonale od začátku až do konce a s námi budete mít všechny trumfy v rukou.

 • Nůžky na psy

  Na dokonalé ostříhání psa potřebujeme především kvalitní a vhodné nůžky. POdle toho, jaké nůžky na stříhání psů použijete, bude Vaše práce buď pohodloná a výsledek znamenitý, nebo se budete trápit Vy a pes a na konci Vašeho snažení bude oškubaná koule. Rozlišujeme nůžky trimovací, dlouhé, rovné, zahnuté, zastřihávací, dokončovací. Pro každý typ úpravy a srsti vždy existuje ekvivalentní pracovní nástroj.

 • Furminátory

  Furminátory a hrabla na česání a trimování psa. Značky Furminátor, Vivog, Trixie, KArlie. /žasný pomosník na česání dlouhosrstých psů.

 • Trimovací nástroje

  Nástroje a pomůcky pro správné a dokonalé trimování psa. Trimování psů začíná volbou správného nástroje- trimovací nože, trimovací hrabla či prořezávače.

 • Stříhací strojky na...

  Střihací strojky na psy . Mašinky na úpravu psů. Dovážíme pouze osvědčené značky. Naše propvozovna Psího salonu Sirius byla založena v roce 1996 a získala mnohé certifikáty z mezinárodních kurzů a čkolení, které jsme absolvovali. Například v Miláně, Montpelliere, Berlíně či v Praze... Stříhání psů je naše specialita a proto také můžeme poradit i Vám, jaké pomůcky budou pro Vašeho psa a potřeby vhodné... Prodáváme střihací strojky na psy od Hobby provedení až po Proffi kvalitu. Vždy ale takové, které mají smysl. Aby se nestalo, že levně nakoupíte, ale ještě ten samý den strojek vyhodíte...

 • Koupání psů

  Chceme li vykoupat našeho psa a přežít tuto manupulaci bez karambolu, přivítáme určitě pár pomůcek, které nám tuto práci usnadní. Mohou to být neklouzavé podložky do vany, speciální ručníky,

 • Fény na psy

  Vysoušecí technika na psy.

  Fény, turbo vysoušeče, držáky fenů a ručníky na psy. Naše dlouholeté zkušenosti s provozem jednoho z prvních salonů prpo psy v Čechách - Psí salon Sirius se Vám mohou hodit při výběru správných pomůcek a nástrojů na stříhání Vašeho pejska. Nebudeme Vám nabízet zbytečně drahé, pokud stačí levnější, ale upozorníme Vás , kde je lepší nešetřit...

 • Nástroje na Ošetření...

  Kleště a nůžky na krácení drápů:

  Pravidelné krácení psích drápů je důležitou stránkou péče o naše čtyřnožce. Stříhání drápků provádíme pravidelně a často. Při častém ošetřování má dráp přirozenou tendenci zkracovat tzv.lůžko- tedy část silně prokrvenou a tak část drápu, která je vhodné ke krácení, je delší a riziko poranění psa je malé až žádné...

 • Broušení střihacích...
  Brusný písek CLIP-AID na broušení hlav ke střihacím strojkům brousí hlavy ke strojkům na stříhání vlasů pro kadeřníky, na stříhání psů pro veterináře i chovatele psů a psí salony.
 • Boxy na nástroje

  Nástroje na stříhání psů je třeba pečlivě ukládat. Speciální boxy na střihačské nástroje jsou tím pravým místem. Všechny nůžky , strojky a další potřeby pro stříhaní psů tak máme v jednom kufříku.