Oblečky

Novinky

Napsali o nás

Ověřený zákazník
4.004.004.004.004.00
Obchod známka "1" Doručení Českou poštou známka "5"

2018-08-31

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše proběhlo bez problémů a rychle k mé spokojenosti.

2018-08-28

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé vyřízení objednávky.

2018-08-26

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Úžsná rychlost vyřízení objednávky

2018-08-8

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velice vstřícný přístup. I když zboží nebylo na skladě bylo nám zasláno náhradní menší balení krmiva a následně asi během tří dnů nám došla naše objednávka většího balení. Ještě jednou děkují.

2018-08-7

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velká spokojenost, výborná komunikace

2018-06-19

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé doručení, opravdu kvalitní masové konzervy

2018-05-12

Slevy

Oblečky

Oblečky pro psy všech velikostí a JAK VYBRAT TEN NEJLEPŠÍ OBLEČEK NA PSA- pro psa z tak široké nabídky nebude asi vůbec jednoduché.

My Vám nabízíme průřez těmi nejlepšími psími oblečky, naše nabídka zahrnuje jak zimní oblečky z funkčního materiálu od Hurtta, nON-STOP , tak i letní chladicí oblečky pro psy Hurtta cooling vest, Overaly s nohavicem...

Oblečky pro psy všech velikostí a JAK VYBRAT TEN NEJLEPŠÍ OBLEČEK NA PSA- pro psa z tak široké nabídky nebude asi vůbec jednoduché.

My Vám nabízíme průřez těmi nejlepšími psími oblečky, naše nabídka zahrnuje jak zimní oblečky z funkčního materiálu od Hurtta, nON-STOP , tak i letní chladicí oblečky pro psy Hurtta cooling vest, Overaly s nohavicemi, zateplené vesty do velké zimy, svetry pro psy a mnohé jiné psí oblečky. Jsme dovozci finského oblečení pro psy Hurtta. Z Německa dovážíme též oblečky Karlie .

Novinkou jsou i oblečky pro sportovní psy Non-stop dogwear z NOrska.

S prodejem oblečků pro psy máme opravdu dlouholeté zkušenosti a dokážeme najít ten pravý obleček i pro Vašeho pejska... Vybrali jsme pro Vás několik značek a výrobců, kteří oblečky pro psy dotáhli k vysoké dokonalosti a jejich psí móda stojí za pořízení.

Dejte prosím pozor na rozdílné číslování i měření velikostí u různých značek oblečků, především u oblečků pro psy Hurtta. U každé značky oblečku je vždy podrobná instrukce, jak měřit psa. POkud si nevíte rady či si nejste jisti správnou velikostí, je lepší nám to napsat či zavolat. Vždy najdeme řešení.

Zobrazit

Oblečky  V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • VÝPRODEJ OBLEČKŮ

  Oblečky pro psy,

  které jsou v kategorii VÝPRODEJ OBLEČKŮ, jsou všechny nové kusy, avšak tyto modely jsou již loňské a nebo se dále nevyrábí a jsou v doprodeji. Proto je jejich cena velmi příznivá.

 • Oblečky DO DEŠTĚ

  Oblečky pro psy do deště

  Oblečení pro pro psa především jako pláštěnky do deště a větru a psoty.

 • Oblečky DO ZIMY

  Oblečky pro psa do zimy

  zateplené a kvalitní oblečky pro psy on-line i Poradna Dogmans Liberec

 • Hurtta OVERALY s...

  Zdravotní problémy psů většinou zaviní Mokro a Chlad.

  Pokud máte oblečky HUrtta, jste vy i pes v suchu a teple. Jedinečný obleček pro psa na tuhou či nepříjemnou zimu.

  Oblečení pro psy Hurtta jsme jako první v ČR i SR představili právě my-dogmans.cz

  Je vyrobeno z moderního prodyšného materiálu Houndtex s membránou, což je obdoba známého goratexu- materiálu pro outdoor, sportovce a extrémní aktivity v přírodě. Dnes již není jen záležitostí horolezectví , ale díky www.dogmans.cz si jej může užívat i Váš pejsek.

  Hurtta oblečky jsou absolutně nepromokavé, neprofouknou a odvod nahromaděných vlhkých par je zajištěn systémem membrán.Kromě toho tento materiál brání uchycení nečistot , takže je i menší práce s údržbou psího oblečku. Jako dlouholetí dovozci zn.Hurtta do ČR máme mnoho zkušeností s oblečky HUrtta, o které se s Vámi rádi podělíme.

 • Reflexní oblečky...

  Bezpečnost psa a jeho dobrá viditelnost

  i ve špatných podmínkách- to je cílem programu Hurtta Lifeguard- reflexní vesty,obojky a postroje pro psa. K tomu vesty a kamaše pro psovody- vše ve velmi výrazném reflexním provedení a ve vysoké kvalitě materiálů- softchell, membránový funkční Houndtex... Propgram ochrany psů je u Hurtty široký a zahrnuje i plovací vesty nebo chladící oblečky do horkých a slunných dní...

 • Hárací kalhotky
  Potřeby pro bezproblémové zvládnutí Vaší fenky v období jejího hárání. Hárací kalhotky a vložky do háracích kalhotek.
 • Chladící oblečky Cooling

  Chladící letní pláště a oblečky pro psy

  Hurtta Cooling coat jsou hitem léta. Po namočen í oblečku ve vodě vydrží dlouhou dobu příjemně chladit povrch psa.

 • Botičky pro psy

  Ochranné botičky pro psy použijeme při poranění tlapky na cestách se psem, ale i doma, pokud je pes v léčení. Lehčí alternativou jsou ponožky pro psa. Psí botičky jsou na léto i zimu a měly by být součástí dog-trekingové výbavy pro každou delší outdoorovou cestu.