Krmivo Super Premium

Novinky

Napsali o nás

Ověřený zákazník
4.004.004.004.004.00
Obchod známka "1" Doručení Českou poštou známka "5"

2018-08-31

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše proběhlo bez problémů a rychle k mé spokojenosti.

2018-08-28

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé vyřízení objednávky.

2018-08-26

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Úžsná rychlost vyřízení objednávky

2018-08-8

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velice vstřícný přístup. I když zboží nebylo na skladě bylo nám zasláno náhradní menší balení krmiva a následně asi během tří dnů nám došla naše objednávka většího balení. Ještě jednou děkují.

2018-08-7

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velká spokojenost, výborná komunikace

2018-06-19

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé doručení, opravdu kvalitní masové konzervy

2018-05-12

Slevy

Krmivo Super Premium

Krmení pro psa nejvyšší kvality . Nabízíme Vám to nejlepší krmení pro psy na trhu . Náš specialista na výživu psů ing.Václav Janda je Dietolog malých zvířat -dokáže uspokojit i ta nejnáročnější přání každého psa. ... Laboratorní analýza krmiv pro psy byla i tématem jeho vědecké práce. Jeho dlouholeté zkušenosti v oblasti výživy psů jsou zárukou ...

Krmení pro psa nejvyšší kvality . Nabízíme Vám to nejlepší krmení pro psy na trhu . Náš specialista na výživu psů ing.Václav Janda je Dietolog malých zvířat -dokáže uspokojit i ta nejnáročnější přání každého psa. ... Laboratorní analýza krmiv pro psy byla i tématem jeho vědecké práce. Jeho dlouholeté zkušenosti v oblasti výživy psů jsou zárukou snadného výběru krmení právě pro Vašeho psa. Sledujeme nové trendy ve výživě a víme co, jak a proč v těle psa funguje...

Nepodléháme módním vlnám šarlatánů, ale stavíme na podložených vědeckých základech a dlouholetých chovatelských zkušenostech.

 Potřebujete-li vybrat pro Vašeho pejska to nejvhodnější krmení, neváhejte se na nás obrátit.

Zobrazit

Krmivo Super Premium V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Brit care Grain...

  Nejnovější receptura krmiva pro psy Brit Care- Grain-free bez obilovin přesně odpovídá současným trendům v používání krmiv pro psy. Minimalizuje nežádoucí reakce metabolizmu psa na obilný lepek. Ten někteří pejskové hůře snáší a může vyvolávat nesnášenlivost až alergii. Brit care grain free používá jako zdroj proteinů čerstvé maso a k němu přidává jako karbohydrátovou složku ovoce, zeleninu a některé bylinky.

 • Brit Care

  Krmivo pro psy od výrobce s odpovědností za kvalitu. Vafo praha-Brit vyvinul superprémiové krmivo pro psy Brit Care, které maximálně šetří organismus a poskytuje účinnou ochranu proti negativnímu působení vnějších vlivů. Pro výrobu krmení pro psy Brit Care jsou použity výhradně hypoalergenní suroviny – jehněčí maso s rýží a losos s brambory. Výběr surovin pro krmivo Brit Care zajišťuje vysokou snášenlivost krmení a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí. Krmiva pro psy řady Brit Care jsou doplněna o řadu funkčních komponent, které posilují imunitu, přispívají ke zdraví organismu a především pomáhají eliminovat nebezpečí vzniku vážných onemocnění. Krmivo pro psy BRIT je chovatelská řada vysoce kvalitních prémiových krmiv. Profesionálně navržené nutriční parametry tohoto krmiva pro psy a vyvážený obsah živin jsou zárukou zdraví a spokojenosti krmeného jedince. V ekonomické třídě vyrábí Brit krmivo pro psy Astor.

 • Annamaet USA

  Vynikající krmivo pro psy z USA. Výroba podle najvyšších standardů, znalostí a kvality surovin.

 • Platinum

  Platinum krmivo pro psy s vysokým podílem masa

 • N&D

  Hypoalergenní Krmivo pro psy N&D  bez obilovin(GF) nebo s velice nízkým obsahem obilovin(LG)  a s vysokým podílem masa, ovoce a zeleniny. Holistické receptury. Vysoký podíl masa. Vysoká stravitelnost a chutnost. Krmení pro všechny věkové skupiny a všech na plemena psů.

 • K-9

  Kompletní suchá granulovaná krmiva pro psy vyrobená z kuřecího masa, kukuřičné a pšeničné moučky, sušeného mléka. Hlavními vlastnostmi jsou: vysoký obsah energie, výživná hodnota, lehká stravitelnost vyplývající z použitých surovin. Krmiva psům velmi chutnají, protože jsou vyrobena převážně z masové kaše a jen částečně z mouček. Musíme vyzdvihnout jak vysokou kvalitu krmiv, tak v ČR naprosto nevídanou solidnost dovozce, který velmi pečuje o značku, síť kvalitních prodejců i cenovou politiku jednotlivých obchodů. Proto je naprosto vyloučené, že se na našem území vyskytují bprodejci falešných napodobenin nebo falešní importéři jako třeba u některých "superpremiových značek".

 • Trainer Natural

  Trainer Natural

    Krmení ro psy Trainer NAtural obsahuje vysoce kvalitní živočišný protein získaný z čerstvého masa, využívající exkluzivně Nova Foods Protein Systém (NPS). - Obsahuje funkční ingredience, bohaté na antioxidanty důležité k neutralizaci škodlivých účinků volných radikálů. - Obsahuje prebiotika - podorují zdraví vašeho zvířete.

  NEOBSAHUJE žádná umělá potravinová barviva, konzervanty nebo ochucovadla.

 • Eukanuba

  Krmivo Eukanauba superpremium pro psy a kočky

  Výrobce krmiv pro psy a kočky z USA