Doprava Gratis na matrace pro psy Dogmans _ teď!

Vodítka

Novinky

Napsali o nás

Radka
5.005.005.005.005.00
Velká spokojenost,osobní přístup při určení správné velikosti.

2018-01-9

Katka
5.005.005.005.005.00
Bylo mi dobře porazeno s výběrem zboží. Objednávka byla vyrizena i doručena opravdu velmi rychle.

2017-12-17

Rommi
5.005.005.005.005.00
přehledný výběr zboží výhodné ceny velmi slušné chování a snaha vyjít vstříc kamenná prodejna

2017-12-16

Gabi..
5.005.005.005.005.00
Užasný přátelský přístup Rychlé dodání Kvalitní zboží

2017-12-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Nemám co vytknout, sehnala jsem zboží, které už jinde neměli a navíc moje psina dostala milou pozornost na kousání :-)

2017-12-6

Radka
5.005.005.005.005.00
Doporučuji - velký výběr, skvělé jednání

2017-11-28

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Osobní konzultace ze strany obchodu a rada při výběru zboží super

2017-10-16

Slevy

Vodítka

Vodítko pro psa může mít mnoho podob. Nabízíme vodítka stopovací, nylonová, Flexi vodítka, smršťovací, treninková, řetízková, nepromokavá, kožená, vodítka luxusní řady i z imitace a mnohá další.

Vodítka V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Non-stop dogwear

  Vodítka a šňůry norského výrobce Non-stop jsou nejvyšší třídou mezi sportovními potřebami pro psy

 • Hurtta
  Finská vodítka zn. Hurtta u nás nastolila novou kategori výrobků. Je inovativní, používá vždy jako první nové materiály, samozřejmostí jsou HI-TECH detaily jako membránové funkční textilie, neopren, reflexní prvky pro bezpečnost psa i lidí... Védítka pro psy HUrtta jsou osazeny kvalitními karabinami, které vydrží a působí esteticky.
 • ManMat
  Manmat - to jsou potřeby pro sportovní a aktivní psy a jejich majitele a kamarády.Sportovní vodítka, ski šňůry , canicrosové potřeby pro chovatele psů mushery a sportovce, kteří rádi adrenalin spolu se svými psy...V současné době asi jediný výrobce kvalitních sportovně-kynologických potřeb pro mushing v ČR.
 • Karlie
  Kompletní nabídka všech druhů vodítek od německého výrobce Karlie zahrnuje vodítka lanová, popruhová, výcviková, rozdvojky, vodítka kožená i z koženky- umělé kůže.Jsou mezi nimi luxusní kousky , ale také běžné obyčejné, sportovní a lovecké. Vždy jsou ale kvalitně zpracované a určitě Vám dlouho vydrží.S případnými reklamacemi zn.Karlie nebyly nikdy problémy. Proto my můžeme vřele doporučit používání psích vodítek Karlie ...
 • Trixie
  TRIXIE vodítka pro psy jsou vyráběná pro největšího německého obchodníka s chovatelskými potřebami - Trixie.
 • Vivog
  Různé typy na vodítka pro psy od francouzské firmy Vivog .
 • Kožená vodítka
  Nejkvalitnější materiál na vodítka a obojky je kůže. Můžete si vybrat z vodítek přírodních, z hrubé kůže či z kůže lakované v různých barvách. Nabízíme většinou kožená vodítka z Německa či Finska.
 • Reflexní vodítka
  Reflexní vodítka mají stejně jako reflexní obojky pro psy jediný účel- zviditelnit zvíře v co nejvyšší míře a zvýšit tak jeho bezpečnost v městském provozu, ale i v lese či při záchranných a pracovních akcích. Jsou vyrobena z velmi výrazně barevných materiálů s reflexní vrstvou či jinýmu světlo odrážejícím prvky.
 • Rozdvojky pro psy
  Rozdvojku k vodítku potřebujeme v případě, kdy musíme vést na jednom vodítko dva psy. Rozdvojky pro psy jsou vyrobené z popruhu, jsou řetízkové a nebo kožené.
 • Nylonová vodítka
  Vodítka pro psy vyrobená z nylonu v různých dekorech , barvách a variacích. Nylonová vodítka jsou oblíbená pro jejich dobrou cenu, barevnost a lehkost. Vodítka pro psy vyrobená z nylonu jsou v zajímavých vzorech a ve verzích jako krátká nebo přepínací.
 • Lanová vodítka
  Vodítka ppro psa vyrobená z horolezeckého lana jsou dnes velice oblíbená. Lanová vodítka vydrží silný tah, jsou pohodlná a pěkná. Mizi nimi vynikají vodítka Hurtta mountaine rope od finského výrobce Hurtta - Best friend Finland.
 • Stopovačky-vodítka
  stopovačky a stopovací vodítka stopovací vodítko pro výcvik práce na stopě, pro pohodlný výcvik přivolání i pro běžné použití při procházkách se psem v terénu...
 • Úvazy-stake out
  Zahradní uvazovací šňůry na psy využijeme na připoutání psa na zahradě či jiném místě. Jsou bezpečné pro psa a spolehlivé. Kladky dovolí psovi celkem velký výběh s radiusem i 13 metrů. Pes je však připoután a nevleza , kam nemá, jako ten na našem obrázku...
 • Výstavní vodítka

  Výstavní předváděcí vodítka a šňůry pro dokonalé předvedení psa v kruhu