Frontline Spot-On Cat 1x0,5ml Mono pipeta Zobrazit větší

Frontline Spot-On pro kočky Cat 1x0,5ml Mono pipeta

N-34647

Nové

Antiparazitní prostředek pro kočku

-ideální prostředek na blechy a klíšťata

sleva již od 2 ks

Léčba a prevence před napadením blechami, klíšťaty a všenkami.

Více informací

na dotaz

199 Kč

visa

Parametry

KVALITASuperpremium

Více informací

Antiparazitní roztok pro kočky Frontline Pipeta Spot-On


Jedinečný zabiják blech a klíšťat pro psy na trhu. Likviduje všechna vývojová stadia blech včetně larev a zároveň působí preventivně jako odpuzovač.

Jednoduchá aplikace.

Výrazně snižuje množství klíšťat na kočce...

Doporučeno pro všechna plemena koček

Léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides spp.) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.) u psů. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček. Prevence a léčba napadení všenkami u koček.


Kontradikce

Vzhledem k absenci údajů o použití přípravku neaplikujte mláďatům mladším 8 týdnů  Neaplikujte nemocným zvířatům (celkové onemocnění, horečka) nebo zvířatům v rekonvalescenci. Nepoužívejte u králíku z důvodu nebezpečí nežádoucích reakcí až úhynu. Tento přípravek je určen pro kočky. Nepoužívejte u psů.


Nežádoucí účinky

Pokud dojde k olíznutí, může se objevit krátkodobá hypersalivace způsobená charakterem vehikula. V rámci velmi vzácných nežádoucích účinku byly po použití zaznamenány přechodné kožní reakce v místě aplikace (vyblednutí a vypadávání srsti, svedění, zarudnutí kůže) a celkové svědění nebo vypadávání srsti.

Zcela výjimečně byly zaznamenány hypersalivace, reversibilní neurologické symptomy (hyperesthesie, deprese, nervozita), zvracení nebo dýchací problémy.

Vyvarujte se předávkování(návod k použití a dávkování je na obalu výrobku)

 

2 Podobné produkty v této kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: