Dogmans Trip 80 cm podložka pro psa

Nové

Cestovní matrace a podložka pro psy Dogmans Trip 80

je ideální podložka pro Vašeho psa i pro Vás na cesty.

 

Více info na: http://dogmans.webnode.cz/

Více informací

je skladem.

1 158,0 Kč

visa

Parametry

ZVÝHODNĚNÁ DOPRAVADOPRAVA ZDARMA
KVALITASuperpremium
MateriálOdolná-nepromokavá
VELIKOST ZVÍŘETEMalý + Střední
ZnačkaDogmans , CZ

Více informací

Podložka a Cestovní Matrace pro psy Dogmans Trip80

80*60*4,5cm


Matrace pro psy Dogmans jsou nejvyšší třídou na trhu nabízených psích matrací a pelechů.

Jsou dokonalé v detailech a snesou opravdu hrubé zacházení. Všechny výrobky zn.Dogmans jsou šity profesionály z oboru outdoor & climbing - tedy v rámci programu pro nejnáročnější sporty jako jsou horolezectví, padákové létání a extrémní vysokohorská turistika. Poprvé byly odzkoušeny v rámci Dogmans Over Tour 2008 v náročných podmínkách slovenských Vysokých Tater a Malé Fatry v zimě 2008.

 

Veškeré použité materiály jsou schopny nést maximální zatížení - nitě, popruhy, zipy...atd.

 

Podložky pod psa - matrace Dogmans Trip nabízejí vysokou užitnou hodnotu jak psovi, tak i majiteli - detaily, které oceníte až při používání, jako je například ucho pro snadnější přenášení (ocení především ženy a děti).

POPIS PRODUKTU:

  • DNO matrace dogmans: spodní díl je tvořen speciální látkou s úpravou proti natržení a mechanickému poškození RIP-STOP. Tato látka je modré barvy(modro-šedá) a je stejná u všech typů matrací dogmans.
  • CHLOPEŇ DNA: Zip, který je z praktických důvodů na spodním dílu matrace, je kryt chlopní, která brání přímému styku zipové části s mnohdy vklhkým podkladem a také ho chrání před poškozením.
  • BOKY: Matrace dogmans TRIP nemají klasické boky, jsou šity do tvaru "lentilky".
  • VRCHNÍ DÍL: Pohledový díl matrace dogmans je ušit z nepromokavé látky Kortexin s vysokou úpravou proti průniku vodního sloupce. Vrchní díl je v rohu také optřen výšivkou v podobě loga Dogmans .
  • BAREVNOST: Matraci dogmans si můžete vybrat z široké palety barev, které se doplňují a obměňují podle aktuální dostupnosti či trendů.
  • VÝPLŇ MATRACE: Dogmans Trip je naplněna jednou deskou tlustou 4,3cm. Jedná se o výlisek z recyklovaných textilií . Prkticky jsou to pojené jednotlivá vlákna. Deska je lehká, elastická, dobře hřeje. Je možné ji snadno doplnit o druhou vrstvu(na přání za příplatek) či sdtarou vyměnit na za novou.

 

BARVY:

ČERNÁ, ČERVENÁ, ŠEDÁ DARK(tmavě), SVĚLTÁ KÁVA(béžová), HNĚDÁ, MODRÁ DARK(tmavě), MODRÁ NAVY(azurová) ZELENÁ, ORANŽOVÁ, FIALOVÁ...

Výhody matrace Dogmans Trip jsou:

na matracích dogmans se drží minimum špíny, žádné vlhko, žádný parazit či houba. Naopak synonymem je pro ně zdraví, klid, teplo, snadná údržba i transport, praktičnost a mnohostrannost použití

 

 Použití matrace Dogmans Trip:

Takže matrace pro psy Dogmans Trip se dají používat jako pelíšek do boudy, do kotce či výběhu.

Můžeme je umístit i do byto či na zahradu nebo jako cestovní matraci pro psa do auta.

Mohou si na nich hrát i děti či manžel na ní může ležet při opravě auta. Může na ní i usnout. Můžete na ní i..., no prostě s matrací Dogmans trip můžete cokoli.

 

Údržba matrace Dogmans:

Dogmani se snadno omývají vodou a hadrem či kartáčem, do pračky je raději nedávejte, mohl by popraskat vnitřní zátěr, který izoluje proti vodě.

 

Matraci Dogmans si může užívat celá rodina.

 

3 Podobné produkty v této kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: