Finské Sportovní Funkční Oblečky pro psy Hurtta Outdoors

jsou Nepromokavé, Teplé a Prodyšné. 

Najdete je v těchto kategoriích:

Hurtta oblečky do Zimy

Hurtta oblečky do Deště

Hurtta outdoors Overaly

Všechny modely Oblečků pro psy Hurtta jsou Perfektní a jsou tím nejlepším psím oblečením, které se v ČR nabízí. Určují směr světovým výrobcům psí módy.

Hurtta Story:


Již od roku 2006 se ve Finsku vyrábí a prodává speciální outdoorové oblečení a výbava pro aktivní psy pod značkou Hurtta a my JSME DOVOZCI  značky Hurtta k nám do Čech od roku 2007
Výrobce psího oblečení finská společnost Best Friend group založil svou filozofii na myšlence, že je třeba vyvinout a využít pro výrobu oblečků materiály, které budou v maximální míře pokrývat potřeby psů a uspokojovat nároky v dnešním pojetí kvality designu, zpracování a funkčnosti.

Právě proto se inspiroval u výrobce sportovního tzv. goratexového  oblečení a vyvinul vlastní variantu membránového funkčního textilu speciálně pro psí oblečky.
Tento materiál,dnes nejmodernější Houndtex, je naprosto vodoodpudivý, odolává větru, špíně a vzniklé páry odvádí systémem membrán ven od těla psa.              
  Plyše použité na vnitřní zateplení oblečků pro psy Hurtta jsou té nejvyšší kvality. Jsou velmi jemné a vysoce hřejivé.

Výrobek Hurtta Summit parka či Winter Jacket- zimní vesta pro psa - zahřeje i v kruté zimě opravdu každého psa. 
V nabídce psích oblečků jsou pláštěnky pro psy na období jaro-podzim Hurtta Raincoat a Torrent coat.
Zateplené zimní vesty pro psa Hurtta Winter Jacket, Hurtta Summit parka a Hurtta Frost Jacket .
Zimní funkční overaly pro psa Hurtta Outdoor overall a Hurtta Sush combat coat.
Fleecové psí overaly, oblečky pro psy z nepromokavého flísu, bezpečnostní reflexní vesty i plovací záchranné vesty pro psy - vše až do velikosti 85 cm délky hřbetu , tedy od yorkshira po německou dogu.
Jako jeden z mála výrobců oblečků pro psy na světě dokáže Hurtta obléknout opravdu každého psa.
Funkční oblečky pro psy Hurtta jsou velmi praktické a kvalitní, nikoli tedy pouze luxusní líbivé a de facto k ničemu krom sebeprezentace . Takové oblečení pro psa u Hurtty neočekávejte. 
Dále nabízí ze stejných materiálů oblečení pro psovody- Výcvikové vesty z Houndtexu pro ženy i muže. 
Novinkou jsou vesty, reflexní oblečení pro psy pro práci záchranářů a další výrobky pro náročné majitele psů. Těmto potřebám se věnuje naše kategorie Hurtta Lifeguard nebo oddělění Potřeby pro výcvik.


POZOR: odlišné číslování a měření psů

číslování oblečků a jejich měření je naprosto odlišné od jiných značek psí módy. Je třeba pejska měřit velmi pozorně, nejlépe několikrát po sobě v jiných pozicích psa a přesně podle instrukcí. 
Základní podmínkou je změřit délku zad . Ta musí být měřena od kouhoutku psa po kořen ocasu.Kohoutek má pes přibližně mezi lopatkami, viděno z boku na úrovni lokte přední končetiny. .prosíme VŽDY K OBJEDNÁVCE OBLEČKU UDEJTE PLEMENO VAŠEHO PSA  v případě kříženců nejpodobnější plemeno.