1All Systems Rozjasňovací šampón Zobrazit větší

1All Systems Rozjasňovací šampón

Nové

Výstavní Šampon na Rozjasňí barvy Vašeho psa  (pure White lightening Shampoo)

Více informací

2 ks

je skladem

330,58 Kč

visa

Parametry

KVALITASuperpremium
VELIKOST ZVÍŘETEUniverzální
Kosmetika-Druhšampon výstavní
Značka1All Systems USA

Více informací

#1 ALL SYSTEMS Rozjasňovací šampón na psy - výstavní kosmetika

je speciálně vyvinutý psí šampon pro bílou, krémovou, světle stříbrnou a světle zlatou barvu srsti. Jeho součástí jsou enzymatické složky nové generace, které jsou vysoce účinné při odstraňování skvrn. Šampón dále obsahuje kondicionéry, které hydratují a rozzáří srst. Čistě bílý Rozjasňovací šampón bezpečně vyběluje, rozjasňuje a odstraňuje skvrny.


NÁVOD:


Nejprve vykoupejte srst Vašeho psa pomocí #1 ALL SYSTEMS Jemného šampónu s kondicionérem nebo novým #1 ALL SYSTEMS Šampónem na tvrdou srst, abyste odstranili mastnotu a nečistoty.

Důkladně vypláchněte. Pak aplikujte bílý Rozjasňovací šampón.

Důkladně nasyťte neředěným šampónem špinavá místa a místa, která chcete vybělit, aby byla barva srsti v rovnováze po celém těle.

Nechejte působit v srsti minimálně 3 - 5 minut, abyste dosáhli maximální odstranění skvrn. U parti-kolorně zbarvených psů nenechejte působit šampón na barevných místech více než 2 minuty. Dále použijte Váš oblíbený #1 ALL SYSTEMS kondicionér - Botanický kondicionér pro padavou srst, Proteinový kondicionér pro otevřenou, drsnou nebo tvrdou srst. Upravte srst jako obvykle.

ŘEDĚNÍ:

šampón může být rozředěn v poměru 1 : 5 dílům vody.

30 Podobné produkty v této kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: