1All Systems Rozjasňovací šampón Zobrazit větší

1All Systems Rozjasňovací šampón

Nové

Výstavní Šampon na Rozjasňí barvy Vašeho psa  (pure White lightening Shampoo)

Více informací

22 ks

je skladem

400,00 Kč

visa

Parametry

KVALITASuperpremium
VELIKOST ZVÍŘETEUniverzální
Kosmetika-Druhšampon výstavní
Značka1All Systems USA

Více informací

#1 ALL SYSTEMS Rozjasňovací šampón na psy - výstavní kosmetika

je speciálně vyvinutý psí šampon pro bílou, krémovou, světle stříbrnou a světle zlatou barvu srsti. Jeho součástí jsou enzymatické složky nové generace, které jsou vysoce účinné při odstraňování skvrn. Šampón dále obsahuje kondicionéry, které hydratují a rozzáří srst. Čistě bílý Rozjasňovací šampón bezpečně vyběluje, rozjasňuje a odstraňuje skvrny.


NÁVOD:


Nejprve vykoupejte srst Vašeho psa pomocí #1 ALL SYSTEMS Jemného šampónu s kondicionérem nebo novým #1 ALL SYSTEMS Šampónem na tvrdou srst, abyste odstranili mastnotu a nečistoty.

Důkladně vypláchněte. Pak aplikujte bílý Rozjasňovací šampón.

Důkladně nasyťte neředěným šampónem špinavá místa a místa, která chcete vybělit, aby byla barva srsti v rovnováze po celém těle.

Nechejte působit v srsti minimálně 3 - 5 minut, abyste dosáhli maximální odstranění skvrn. U parti-kolorně zbarvených psů nenechejte působit šampón na barevných místech více než 2 minuty. Dále použijte Váš oblíbený #1 ALL SYSTEMS kondicionér - Botanický kondicionér pro padavou srst, Proteinový kondicionér pro otevřenou, drsnou nebo tvrdou srst. Upravte srst jako obvykle.

ŘEDĚNÍ:

šampón může být rozředěn v poměru 1 : 5 dílům vody.

30 Podobné produkty v této kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: