Nůžky na psy

Novinky

Slevy

visa
Nůžky na psy

Na dokonalé ostříhání psa potřebujeme především kvalitní a vhodné nůžky.

Podle toho, jaké nůžky na stříhání psů použijete, bude Vaše práce buď pohodlná a výsledek znamenitý, nebo se budete trápit Vy i pes a na konci Vašeho snažení bude oškubaná koule. Rozlišujeme nůžky trimovací, dlouhé, rovné, zahnuté, zastřihávací, dokončovací. Pro každý typ ú...

Na dokonalé ostříhání psa potřebujeme především kvalitní a vhodné nůžky.

Podle toho, jaké nůžky na stříhání psů použijete, bude Vaše práce buď pohodlná a výsledek znamenitý, nebo se budete trápit Vy i pes a na konci Vašeho snažení bude oškubaná koule. Rozlišujeme nůžky trimovací, dlouhé, rovné, zahnuté, zastřihávací, dokončovací. Pro každý typ úpravy a srsti vždy existuje ekvivalentní pracovní nástroj.

Zobrazit

Nůžky na psy Počet produktů: 11

Podkategorie

 • Nůžky rovné

  Nůžky na stříhání psů

  v rovném provedení o velikosti malé, střední i velké. A Profi i Hobby kvalitě.

 • Nůžky zahnuté

  Zahnuté kulaté nůžky na psy

  používáme pro dokonalé zvládnutí dlouhých oblých tvarů. Ideální pro stříhání stehenních partií například u plemen jako je pudl, bišonek, flanderský bovier a pod.

 • Nůžky efilační a...

  Proč a kdy používat efilační nůžky?

  Efilačky na stříhání psů používáme pro zjemnění přechodů dlouhé a krátké srsti psa. To se týká především plemen terierů, jako westíků, skoťáků, norwich a dalších, ale kupodivu i kokršpanělů. Úprava partií jako hlavy , ucha , krku ale vypadá lépe , provede-li se těmito nůžkami i u dalších plemen psů. Prakticky u všech psů, které stříháme.

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek