Pelechy Dogmans

Novinky

Slevy

visa
Pelechy Dogmans

Pelechy pro střední, velké a těžké psy Dogmans Grande splňují svou konstrukcí náročné požadavky na pevnost a tuhost. Snesou velké váhy psů.

Pelechy Dogmans  Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
 • 2 888 Kč

  Dokonalý pelech pro psa je Dogmans Grande samostatně přenosná vnitřní matrace Dogmans Soft Runway 80x60cm v ceně každý pes potřebuje odolný pelíšek Dogmans Grande ! pelech pro středně velké a větší psy, který nemá konkurenta na našem trhu, který je opravdu hutný, těžký,nepromokavý, pevný a jehož podobu si vyberete jako skládanku.

  2 888 Kč
   je skladem
  • 2 999 Kč

   Bytelný odolný velký Pelech pro velkého psa Moloss s Rantlem Grande až 140cm široký pelech  extra přenosná matrace 100*70cm Dogmans Soft Runway v ceně Velký pes potřebuje odolný XL pelíšek ! Jediný pelech pro velké a obří psy na trhu, který je opravdu hutný, těžký,nepromokavý, pevný a jehož podobu si vyberete jako skládanku. RUČNÍ VÝROBA V LIBERCI- ČR

   2 999 Kč
    dodání do 7-10 dní
   • 3 570 Kč

    Bytelný odolný velký Pelech pro velkého psa Dogmans Grande 160cm celkové šíře extra přenosná matrace Dogmans Soft Runway 120*80cm je součástí výrobku Velký pes potřebuje odolný pelíšek ! Jediný pelech pro velké a obří psy na trhu, který je opravdu hutný, těžký,nepromokavý, pevný a jehož podobu si vyberete jako skládanku.

    3 570 Kč
     dodání do 7-10 dní
    Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek