Pelíšky a Matrace

Novinky

Napsali o nás

Radka
5.005.005.005.005.00
Velká spokojenost,osobní přístup při určení správné velikosti.

2018-01-9

Katka
5.005.005.005.005.00
Bylo mi dobře porazeno s výběrem zboží. Objednávka byla vyrizena i doručena opravdu velmi rychle.

2017-12-17

Rommi
5.005.005.005.005.00
přehledný výběr zboží výhodné ceny velmi slušné chování a snaha vyjít vstříc kamenná prodejna

2017-12-16

Gabi..
5.005.005.005.005.00
Užasný přátelský přístup Rychlé dodání Kvalitní zboží

2017-12-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Nemám co vytknout, sehnala jsem zboží, které už jinde neměli a navíc moje psina dostala milou pozornost na kousání :-)

2017-12-6

Radka
5.005.005.005.005.00
Doporučuji - velký výběr, skvělé jednání

2017-11-28

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Osobní konzultace ze strany obchodu a rada při výběru zboží super

2017-10-16

Slevy

Pelíšky a Matrace

Matrace pro psy Dogmans Runway, cestovní matrace a podložky Dogmans Trip a Maxi odolných pelechů pro psy od středních velikostí pro psy obřích rozměrů Dogmans Grande jsou mezi matracemi pro psy a pelíšky známy vysokou užitnou hodnotou a kvalitou.

Nabízíme opravdu vyzkoušené a léty prověřené psí matrace naší vlastní značky Dogmans, kterou vyrábím...

Matrace pro psy Dogmans Runway, cestovní matrace a podložky Dogmans Trip a Maxi odolných pelechů pro psy od středních velikostí pro psy obřích rozměrů Dogmans Grande jsou mezi matracemi pro psy a pelíšky známy vysokou užitnou hodnotou a kvalitou.

Nabízíme opravdu vyzkoušené a léty prověřené psí matrace naší vlastní značky Dogmans, kterou vyrábíme od roku 2008. V nabídce máme ale i jiné značky pelechů, jako matrace a pelíšky pro psy Karlie, Trixie, Vivog, Snooozy, Scruffs a další.

Zobrazit

Pelíšky a Matrace V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Matrace Dogmans

  Matrace pro psy Dogmans jsou již legendou.

  Jsou nejdéle vyráběné outdorové a odolné matrace prpo psy na našem trhu.

  Matrace pro psa Dogmans je maximálně odolná, nepromokavá, pevná a po všech stránkách kvalitní Psí Matrace Dogmans jsou ideální pro psy středních a velkých plemen, ale potěší i každého menšího pejska.

  Zkrášlí jak Vaši zahradu, tak i byt. Lze ji využít i v kotci, hodí se do auta na cesty se psem, ale ocení ji i děti jako podložku na hraní či automechanik jako podložku při práci pod autem. Outdoorové matrace pro psy Dogmans jsou vyráběné v rámci Outdoor a Climbing programu pro horolezce z moderního materiálu, který zaručuje vysokou odolnost proti vlhku, špíně, parazitům , plísním a houbám a rovněž i proti mechanickému poškození. Veškerý použitý materiál je vysoce kvalitní a pokud jsou možné alternativy, vždy se volí vyšší jakost či vyšší stupeň odolnosti. Na potah matrace Dogmans je použita speciální látka s vnitřním vodoodpudivým zátěrem, látky RIB-stop s vysokou odolností proti natražení. Všechny dodávané látky mají atesty zdravotní nezávadnosti pro použití pro lidi. Psí matrace Dogmans se velmi snadno udržují čisté, jednoduše se dají omýt proudem vody a přetřít hadrem nebo očistit kartáčem. Vnitřní náplň je vyjímatelná a uzavřená v povlaku ze 100 M silné látky, která opět nenasakuje vodu a je dostatečně silná na to, abyste ji mohli opakovaně vyjmout a znovu vložit do nepromokavého pouzdra. Model psí matrace Dogmans Runway se dá různě kombinovat a její použití je mnohostranné. Vývoj této matrace neustále probíhá a každou chvíli se objevují nějaká vylepšení.

  Existuje spousta kopií a napodobenin extrémních matrací Dogmans, ale my víme, z čeho jsou ty pravé vyráběny i to, že se na použitém materiálu nešetří. Na výsledku je to znát... Odolné a extrémní Matrace pro psy Dogmans jsou vyráběné s vědomím, že psi nejsou andělé..., i když se tak tváří.

 • Matrace a podložky...

  Podložky a deky pro psy, podložky do klecí či na výstavu a cesty se psem. Deka pro psa je součástí Vaší výbavy na psí výstavě, na dovolené či na cestách. Někteří psi svou psí deku milují i doma a dávají jí přednost i před matrací či pelíškem. Jsou i tací, kteří mají jak deky, tak i pelíšek.

 • Pelechy Dogmans

  Pelechy pro střední, velké a těžké psy Dogmans Grande splňují svou konstrukcí náročné požadavky na pevnost a tuhost. Snesou velké váhy psů.

 • Pelíšky pro psy ostatní

  Pelíšek pro psa, prostě psí pelech je místo jeho bezpečí a odpočinku. Proto volíme takový psí pelech, který odpovídá velikosti plemene psa,, ale i jeho druhu srsti či nátury. Menší psi mají rádi kukaně, ve kterých celí zmizí, ti větší naopak potřebují pořádný pevný a odolný pelech. Nabízíme pelíšky v různých materiálech, velikostech a typech tak, aby si nakonec vybral každý pes...