TopVet Ušní kapky Prevent pro psy 50ml Zobrazit větší

TopVet Ušní kapky Prevent pro psy 50ml

N-109589

Nové

Preventivní péče o psí uši-roztok do uší

Více informací

je skladem

163,0 Kč

visa

Parametry

KVALITAPremium
Kosmetika-Druhuší-oči-packy

Více informací

TopVet Ušní kapky Prevent pro psy 50ml

Veterinární přípravek pro psy - ROZTOK NA ČIŠTĚNÍ UŠÍ

Je vyrobeno podle originální receptury, vyvinuté na základě nejnovějších poznatků moderní fytofarmacie.

POPIS VÝROBKU:

Ušní kapky prevent jsou určeny pro pravidelnou, preventivní péči. Slouží k důkladné očistě zevního zvukovodu PSA.

Pokožka zevního zvukovodu je po ošetření jemná a vláčná. Přípravek obsahuje škálu rostlinných silic, které mají antiseptický účinek, díky čemuž snižují množství bakterií, některých virů a kvasinek.

Tím napomáhají bránit pokožku ucha před různými záněty. Luxusní vosky zanechají na pokožce zvukovodu mikrofilm s obsahem antiseptických aktivních látek, a tím je vytvořena ochranná bariéra pokožky zevního zvukovodu a ucha.

Návod k použití: Nakapejte přípravek do oblasti zevního zvukovodu a ucha. Následně ucho a zvukovod důkladně promněte. Aplikace by neměla být bolestivá. Nadbytek roztoku je možné odsát vatovým tamponkem. Při silném znečistění zevního ucha a zvukovodu doporučujeme nejdříve použít Ušní kapky očista – Topvet.

Složení:  Labrafil M 1944 CS, Jojobový olej studený lis, Avokádový olej studený lis, Tea Tree Oil rostlinná silice, Manuka rostlinná silice, Měsíček lékařský olej, Cypřiš stálezelený rostlinná silice, Eukalyptová rostlinná silice, Tocomix L70-IP

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata. V případě potíží doporučujeme vždy konzultovat zdravotní stav zvířete s veterinárním lékařem.

15 Podobné produkty v této kategorii